Team 2022-2023

De Korenburg is verdeeld in twee units:
de unit onderbouw (groep 1 tot en met 4)
en de unit bovenbouw (groep 5 tot en met 8)

Onderbouwunit

ECDC4D2E-6544-4839-8CED-7175D40A02F6

Elise Sanders

C 3/4
esanders@dekorenburg.nl

AFADA703-67DC-4848-9FCB-E284A60BE3EC

Imke Hogenkamp
Groep B 4/5
ihogenkamp@dekorenburg.nl

14EBD67F-7A57-4810-B091-4F9DD4E38377

Wia Uwland
Groep A 1/2
wuwland@dekorenburg.nl

1

Stéven Verheijen
Vakleerkracht lichamelijke opvoeding
sverheijen@dekorenburg.nl

46E96D94-F0E1-48C4-91FE-533AE18D51E0

Corine Kremer
Groep A 1/2
ckremer@dekorenburg.nl

CD139E39-1468-4045-87D1-4DBEF1FE0B53

Ireen Jansen
Groep C 3/4, Intern Begeleider Onderbouwunit & Schoolopleider
ijansen@dekorenburg.nl

21052C21-E30B-402C-8B74-EEEDFBE5EFFC

Sonja Storterlers
leerkrachtondersteuner onderbouwunit
sstorterlers@dekorenburg.nl

1C305769-9624-4DE5-9A64-06FE327153A2

Edith Brittijn
leerkrachtondersteuner onderbouwunit
ebrittijn@dekorenburg.nl

8B51D037-3C60-489C-BC94-F4ABC00E33FD

Lynn Huijskes
leerkrachtondersteuner onderbouwunit
l.huijskes@zozijn.nl

A3D21D44-D902-4E24-AF88-BE9FFFE454EB

Jolanda Poorterman
Handvaardigheid, tekenen, kunst
jpoorterman@dekorenburg.nl

Bovenbouwunit

EFC180B8-FCC2-46DB-962C-5FE7D178E9C2

Bernie Deunk
Groep F 6/7
bdeunk@dekorenburg.nl

CE728957-B36D-4249-A668-35B9507683C0

Erika Scharrenberg
Groep G 7/8
escharrenberg@dekorenburg.nl

704635BE-CEEF-4D9E-AF69-A3BF7B12C0E5

Peter Kobes
Groep E 5/6
pkobes@dekorenburg.nl

BB628C55-2A6C-4132-B7CD-D0A3C5C3A1B0

Corine Kreeftenberg
Groep F 7/8, Intern begeleider Bovenbouwunit
ckreeftenberg@dekorenburg.nl

1

Stéven Verheijen
Vakleerkracht lichamelijke opvoeding
sverheijen@dekorenburg.nl

2739EE56-72B3-4669-9CDE-C27027CF24A3

Ellen van Toorn
etoorn@dekorenburg.nl

IMG_4378

Sanne Elferdink
Groep F 7/8
selferdink@dekorenburg.nl

IMG_4310

Simone Hesselink
Groep G 7/8
shesselink@dekorenburg.nl

953D49D5-77AF-4456-9CD7-F6EEF297F9FE

Jeannet Jansen
leerkrachtondersteuner bovenbouwunit
jjansen@dekorenburg.nl

CECA450E-6961-4678-8D6B-79352361B9D0

Harry te Kronnie
leerkrachtondersteuner bovenbouwunit
hkronnie@dekorenburg.nl

A3D21D44-D902-4E24-AF88-BE9FFFE454EB

Jolanda Poorterman
Handvaardigheid, tekenen, kunst
jpoorterman@dekorenburg.nl

Ondersteunend personeel

57B9F7EF-C3C6-49CB-BEE8-EA293B0DA387

Susan Teerink
Directeur en MT lid
steerink@dekorenburg.nl

CD139E39-1468-4045-87D1-4DBEF1FE0B53

Ireen Jansen
Intern begeleider, intern opleider en MT-lid
ijansen@dekorenburg.nl

BB628C55-2A6C-4132-B7CD-D0A3C5C3A1B0

Corine Kreeftenberg
Intern begeleider unit bovenbouw en MT lid
ckreeftenberg@dekorenburg.nl

jopie_klein

Joop Klein
Conciërge

4131AC04-72FC-4464-B894-2D131B6E84A8

Jaap van Kempen
ICT

2

Annelies Eijsink
Fysiotherapeut
a.eijsink@fysiodenpapendiek.nl

89578B1F-9862-4913-B9A4-74F716E4367C

Carolien ter Maat
Ergotherapeut
info@ergotherapieachterhoek.nl

E7CB34E4-9B48-4D9B-A537-E3AAB00D3ED6

Bernie Geurkink
Administratie
info@dekorenburg.nl

DB24607F-2AF2-4FA4-88C7-5FB328D6EADC

Corine Reesink
Administratie
rap@swvoostachterhoek.nl

56DC5D24-522B-430D-83C1-3F05F8FAF2B7

Louise Nijrolder
Administratie

geen_foto

Karin & Ria
Schoonmaak

corine_huisintveld

Corine Huisintveld
Orthopedagoog /
gz-psycholoog
info@praktijkpassend.nl

7FAA46D3-77FA-48F1-A70A-A1090BD61ABD

Heleen Tolkamp
Logopedist
htolkamp@dekorenburg.nl