Team

Groepsleerkrachten

De Korenburg is verdeeld in twee units:
de unit onderbouw (groep 1 tot en met 4)
en de unit bovenbouw (groep 5 tot en met 8)

Onderbouw

cindy_frenken

Cindy Frenken
Intern Begeleider
cfrenken@dekorenburg.nl
& MT lid

elise_sanders

Elise Sanders
Groep A 1/2
esanders@dekorenburg.nl

peter_kobus

Peter Kobes
Groep D 4
pkobes@dekorenburg.nl

wia_uwland

Wia Uwland
Groep A 1/2
wuwland@dekorenburg.nl

elles_forkink

Elles Forkink
Groep B 1/2, Intern Opleider
eforkink@dekorenburg.nl

corine_kremer

Corine Kremer
Groep B 1/2
ckremer@dekorenburg.nl

ireen_jansen

Ireen Jansen
Groep C 3/4
ijansen@dekorenburg.nl

mirjam_willemsen

Mirjam Willemsen
Vakleerkracht lichamelijke opvoeding
mwillemsen@dekorenburg.nl

jolanda_poorterman

Jolanda Poorterman
Handvaardigheid, tekenen, kunst
jpoorterman@dekorenburg.nl

Bovenbouw

bernie_duenk

Bernie Deunk
Groep E 5/6 & groep F 5/6
bdeunk@dekorenburg.nl

imke_hogenkamp

Imke Hogenkamp
Groep H 8
ihogenkamp@dekorenburg.nl

mirjam_willemsen

Mirjam Willemsen
Vakleerkracht lichamelijke opvoeding
mwillemsen@dekorenburg.nl

erika_scharrenberg

Erika Scharrenberg
Groep F 5/6
escharrenberg@dekorenburg.nl

ellen_vantoorn

Ellen van Toorn
Groep E 5/6
etoorn@dekorenburg.nl

harry_tekronnie

Harry te Kronnie
Groep G 7
hkronnie@dekorenburg.nl

jolanda_poorterman

Jolanda Poorterman
Handvaardigheid, tekenen, kunst
jpoorterman@dekorenburg.nl

corine_kreeftenberg

Corine Kreeftenberg
Groep H 8, Intern begeleider
ckreeftenberg@dekorenburg.nl

Leraarondersteuners

sonja_stortelers

Sonja Storterlers
sstorterlers@dekorenburg.nl

leerkrachtondersteuner onderbouwunit

edith_brittijn

Edith Brittijn
ebrittijn@dekorenburg.nl

leerkrachtondersteuner

jeannet_jansen

Jeannet Jansen
jjansen@dekorenburg.nl

leerkrachtondersteuner

Ondersteunend personeel

susan_teerink

Susan Teerink
Directeur en MT lid
steerink@dekorenburg.nl

cindy_frenken

Cindy Frenken
Intern begeleider unit onderbouw en MT lid
cfrenken@dekorenburg.nl

corine_kreeftenberg

Corine Kreeftenberg
Interne begeleider unit bovenbouw en MT lid
ckreeftenberg@dekorenburg.nl

jopie_klein

Joop Klein
Conciërge

geen_foto

Jaap van Kempen
ICT

annelies_eijsink

Annelies Eijsink
Fysiotherapeut

berny_geurkink

Bernie Geurkink
Administratie
info@dekorenburg.nl

corine_reesink

Corine Reesink
Administratie
rap@swvoostachterhoek.nl

louise_nijrolder

Louise Nijrolder
Administratie

geen_foto

Karin & Ria
Schoonmaak

corine_huisintveld

Corine Huisintveld
Orthopedagoog /
gz-psycholoog

heleen_tolkamp

Heleen Tolkamp
Logopedist